Man schopt weerloos hondje
Door Décé, op vrijdag 8 januari 2010 om 20:30 | 186 x gezienin gestoord, MB, pijnlijk, schokkend
Terwijl agenten de fatale steekpartij onderzochten op de 9-jarige Anthony Maldonado ontdekten ze nog een andere misdaad. Tijdens het bekijken van beveiligingsbeelden in een lift van het flatgebouw waar Maldonado was vermoord, zagen ze Chris Grant die de Pomeranian-Chihuahua hond ‘Chuvi-Duvi? van zijn vriendin mishandelde. Grant werd beschuldigd voor het martelen en verwonden van een dier. Chuvi-Duvi is aan het herstellen in het Bergh Memorial Animal Hospital.
Waarschuwing: deze beelden kunnen als schokkend ervaren worden
9 reacties op Man schopt weerloos hondje
abo ik zou deze boy egt helemaal de tering in schoppen tot dat het bloed uit zijn bek begint te lopen van de interne bloedingen.
en dan voor de deur van een ziekenhuis nutteloos neer gooien met een brief op zijn borst met ik ben gestraft voor het mishandelen van dieren laat mij alsjeblieft nog leven
en deze videoband erbij zodat mensen het nog een x bij uhm zouden kunnen doen
verrekte mongol dat het is
sluit die gast op en laatn heel kapot geslaadn en geskopt worn en bloedn datn net nie dood ga en net gnoeg eetn geevn datn net nie dood ga vo de rest van zin leevn de vortzak
Diene heeft toch ook wel een serieus psychisch probleem ze diene gast !!!!
Zo’n mensen moette anaal verkrachte met een cactus PURE PRINCIPE !!!!
kapot maken die gast
ook es aan e lijntje hangen en me mij opsluiten in die lift.
kzou wel e paar keer nor boven en beneden gaan.
Ik zou hem echt de kanker in trappen die vent helemaal naar de kanker gewoon
Kmoet toegeven dat ik bijna een traan gelaten heb!
Moest een hond mij bijten zou ik da ook doen!
Maar dit, sorry! erover